• 2014 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

  Yeni sezonun gelmesiyle birlikte 2014 gelinlik modelleri ve fiyatları da en merak edilen konular arasında yer alıyor.

  2014 gelinlik modelleri ve fiyatları

  Yeni sezon modasının gelmesiyle birlikte birçok konuda merak edilmekte, özellikle gelinlik dünyasında birçok yeni koleksiyon gün geçtikçe moda severlerle buluşurken bu tasarımların arasında öne çıkan birçok detay ve ayrıntı merak edilirken yine bu detayların arasında en çok merak edilen ayrıntı ise 2014 gelinlik fiyatları oluyor.

  Öncelikli olarak sizlere 2014 modasının en dikkat çeken gelinlik modellerinden bahsetmek istiyoruz. Biz Prensesgelinlik.net olarak bu alanda her zaman sizlere en doğru bilgileri içeren makaleler yazarak sizleri bu konu da aydınlatmayı planlıyoruz. Bildiğiniz gibi 2014 modasında birçok koleksiyon dikkatleri çekmekte ve moda vitrinlerinde sergilenmektedir. Son zamanlarda öylesine çok gelinlik markalarının koleksiyonları karşımıza çıkıyor ki, birbirinden güzel onlarca model ve çeşit arasında yer alan tasarımlar bayanları şimdiden heyecanlandırmaya başladı bile diyebiliriz. Son zamanlarda yerli mi? Yabancı mı? tartışmaları da hız kazanmaya başladı. Kısa olarak bu durum hakkında sizlere biraz bilgi verelim..

  Yerli gelinlik modelleri; Yani Türkiye’de ki gelinlik markaları

  Bu alanda oldukça başarılı işler ortaya koyan birçok marka sayabiliriz. Bunlardan bahsederken sizlere ilk olarak Akay gelinlik modellerini rahatlıkla önerebiliriz. Bunun yanı sıra ise Dai gibi gelinlik markalarını koyabiliriz. Türkiye’de ki markaların özellikleri saymakla bitmiyor. Bu yüzden markaların internet adreslerini ziyaret ederek daha kalıcı ve daha ayrıntılı bilgiler de bulabilirsiniz.

  Yabancı gelinlik markaları ve modelleri

  Yabancı markaların başında her zaman ilk olarak Vakko wedding gelinlik modellerinin geldiğini sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz. Vakko’yu ise Pronovias takip ediyor. Bu iki marka Avrupanın en önde gelen markaları diyebiliriz. Eğer seçimlerinizi bir markadan yana yapmayı düşünüyorsanız sizler için bu iki marka ideal olabilir. Markaların kendine özgü özellikleri de var. Özellikle Vakko, moda dünyasının en dev markaları arasında yer alırken Pronovias ise bu alanda oldukça kaliteli gelinlikler üreterek moda dünyasında kendine saygı duyulan bir konum hak ediyor diyebiliriz.

  Yerli ve yabancı markalardan kısa olarak söz ettikten sonra sizlere biraz da çeşitlerden bahsetmek istiyoruz. Gelinlik çeşitleri arasında özellikle her yıl moda vitrinlerini sürekli olarak süslemekte olan prenses gelinlikler bu alanın vazgeçilmezleri diyebiliriz. Prenses modelleri takip eden diğer çeşitler ise ” kabarık, straplez, sırt dekolteli, sade, abartılı, transparan, tül ve dantelli ” gelinlik modelleri takip ediyor. Çok fazla sayıda çeşidin ve tasarımın yer aldığı gelinlik dünyasında bu çeşitler sürekli olarak moda markaları tarafından özenle hazırlanıyor ve usta eller tarafından işleniyor.  Birçok moda evi’de bu konu gelin adaylarına hizmet veriyor. Kendinize özel gelinlik diktirmek isterseniz gelinlik evlerini ziyaret edebilirsiniz.

  Son olarak sizlere 2014 gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Biliyorsunuz ki her yıl moda dünyasının birçok önde gelen markası gelinlik üretirken fiyatları ise her zaman tartışma konusu oluyor. Özellikle 2014 gelinlik fiyatlarında birçok farklı fiyat aralığı siz hanımları beklerken en ucuz gelinlik fiyatları 400 TL’den başlayıp en pahalı gelinlik fiyatları 5.000 TL’ye kadar varabiliyor. Şimdi sizlere 2014 modasının en trend seçimlerinden oluşan bir resim galerisi sunarak yazımızı burada noktalamak istiyoruz. Bir başka yazıda görüşmek üzere!

   

   

   

  Bir önceki yazımız olan Zuhair Murad gelinlik modelleri 2014 başlıklı makalemizde gelinlik modelleri 2014 ve Zuhair Murad hakkında bilgiler verilmektedir.

  Incoming search terms:

  • gelinlik modelleri 2014 fiyatları (128)
  • gelinlikler ve fiyatları (108)
  • gelinlik fiyatlar (86)
  • gelinlik ve fiyatları (66)
  • 2014 gelinlik fiyatları (60)
  • 2014 gelin sac duzumleri (47)
  • Ucuz gelinlik modelleri ve fiyatları (31)
  • en pahal? gelinlik modelleri (26)
  • ucuz gelinlik fiyatları (25)
  • gelinlik modelleri kadıköy (23)

  About

  Prensesgelinlik.net sizlere prenses gelinlikler hakkında bilgi vermeyi ve tanıtım yapmayı amaçlayarak kurulmuş olan bir gelinlik blog sitesidir.

  http://prensesgelinlik.net

  Bir Cevap Yazın